ComicCMS

ComicCMS açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemidir. İnternet üzerinde çizgi romanları sitenizde göstermeyi izin vermeyi amaçlar. Faaliyeti hızlandırmak adına ihtiyacı olan (tüm sayfanın tek seferde yüklenmesi yerine) her sayfanın sadece talep edilen bölümlerinde AJAX oluşturan ve kullanan sayfalar için caching oluşturur ( yerleşik ön belleğe alma).

Çizgi roman etiketleme, haberler ekleme, çizgi roman oluşturma ve RSS beslemeleri (RSS feeds), bir takvim ekleme ( bir eklenti yoluyla) ve eklenti desteği gibi özellikleri içerir. Sayfanızın görünümünü özelleştirmek için biraz HTML ve CSS bilmeniz gerekir.

Diğer CMS yazılımların çoğunun aksine, ComicCMS herhangi bir veritabanına ya da MySQL desteğine ihtiyacı yoktur.

ComicCMS tabanlı sitelerinizde  grafik tasarım ve yazılım destek hizmetlerinde For You Bilişim size bir telefon kadar uzakta!..

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82