Modern
Oluşturduğumuz tüm web tasarımı projelerini kurumunuza özel dizayn ediyoruz. Hiçbir şekilde kopya site kullanmıyoruz. % 100 kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanan web projesi ana sayfa dan başlayan çalışma ile onay sürecine giriyoruz. En son oluşturulan iletişim sayfası dahil oluşturulan tüm web projeleri için onay alınmaktadır. Tasarım departmanımızın görsel becerileri doğrultusunda son derece modern aynı zamanda % 100 sizin istediğiniz gibi bir proje ortaya çıkarıyoruz.


Hız
Günümüz teknolojisinin izin verdiği en üst hız sınırında projelerimizi oluşturuyoruz. For You Bilişim Ltd. Şti. sunucularında barındığı süre içerisinde her proje için son derece olacağını iddia ediyoruz. Yaklaşık 6 yıldır hiçbir kesintiye ugramadan 80 MBIT hızına sahip sunucularımız ile projeleriniz son derece hızlı ve güvenilirdir. Tüm rekabet koşulları içerisinde For You Bilişim hosting, maksimum kalite standartlarından hiçbir zaman ödün vermemiştir. Bölgenin kurumsal hosting hizmeti veren firmalar içerisinde en iyi üç firmadan olduğumuzu söyleyebiliriz.


Kullanıcı Dostu
Tüm detayları düşünen ekibimizin oluşturdurduğu web tasarımı projeleri son derece kolay kullanımına sahiptir. Bu konuda en ufak bir eleştiri dahi almadığımızı belirtmek istiyoruz. Özellikle sektörel bilgisini ön planda bulundurarak oluşturulan web tasarımı projeleri gerek sektörel gerekse de genel kullanıcılar tarafından son derece kolay kullanılmaktadır. Oluşturulan web projelerin yayın hayatına başlaması ile alınan eleştiriler doğrultusunda yeniden düzenlenmesini taahhüt edebiliriz.

Web Tarayıcılarına Uyumlu
Kullanıcıların kullandıkları web tarayıcılarına uyumluluk. İnternet dünyasında en çok kullanılan Explorer 7, Explorer 8, Explorer 9, Google Chrome, Yandex Browser, Safari gibi web tarayıcıları % 100 uyumlu bir şekilde oluşturduğumuz web projelerinin hostingi For You Bilişim Ltd. Şti. sunucularında bulunduğu süre içerisinde 1 yıl boyunca oluşabilecek tüm aksaklıkların tarafımızca ücretsiz olarak düzenlenir.

SEO
Her internet projesinin en çok ihtiyacı olan özelliktir. Kurumların ürün ve hizmetlerini satabilmeleri için arama motorlarında bulunabilirlik özelliğinin ne derece önemli olduğunun farkındayız. SEO konusunda her ne denilirse denilsin For You Bilişim Ltd. Şti. olarak bir standart belirledik. For You Bilişim Ltd. Şti. web tasarımı projesinde SEO açısından var olan tüm teknik detaylar tüm müşterilerimiz için oluşturulan web tasarımı projelerine eklenmektedir. Kendimize ne yapıyor veya yapabiliyor isek müşterilerimize de aynı kalite düzeyinde projeler oluşturuyoruz.

Özel Müşteri Temsilcisi
Projelerin büyüklük kriterlerini gözetmeksizin For You Bilişim Ltd. Şti. ile çalışan tüm müşterilerimizin özel müşteri temsilcileri bulunmaktadır. En çok şiyaket edilen konuların For You Bilişim Ltd. Şti.’de hiç konuşulmadığını söyleyebiliriz. Müşteri temsilcilerimizin uzun yıllardır bünyemizde bulunmasının rahatlığını ve verimliğini For You Bilişim Ltd. Şti. müşterisi çok iyi bilmektedir. Sizi tanıyan, hatta yetkili personeli tanıyan, sizin için gizlilik teşkil eden konulara hakim, sektörünüz ile ilgili genel bilgileri bilen, güncellemelerinizi aksatmadan yapılmasını sağlayan For You Bilişim Ltd. Şti. müşteri temsilcileri, şirketimizin farklılığını ortaya koyan en önemli aile bireyleridir.

Bakım ve Onarım
For You Bilişim Ltd. Şti. oluşturduğu tüm web projelerinin sorumluluğunu da taşır. For You Bilişim Ltd. Şti.’de yayınlanan ve tarafımızca gerçekleştirilen tüm web tasarımı projeleri 3 yıl süre ile tamamen For You Bilişim Ltd. Şti. güvencesi altındadır. Her ne sebeble olursa olsun, projenizin herhangi bir modülünün çalışmaması, bir saati aşmayan güncellemeler, For You Bilişim Ltd. Şti.’de herhangi bir ücret talep edilmeden onarılır veya düzenleme gerçekleştirilir. Aynı web projelerinin genişletilmesi durumunda da hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Projenizin oluşturulma fiyatı ile doğru orantılı olarak fiyatlandırılarak projenizin genişlemesi gerçekleştirilir.

Web Sitesine İhtiyacınızmı Var?
For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82