Online mecralarda korunabilmenizi sağlayan 4ubilisim.com; şahsınıza veya markanıza yapılan veya yapılacak olan iftiraları,olumsuz içerikleri,yanlış bilgi ve haberlerin tespitini sağlayarak online ortamdan en hızlı şekilde kaldırılmasını sağlar.

*** Hakkınızda asılsız haberler mi çıkıyor ?

*** Yanlış haber ve karalamalarla şirketinizin değerimi düşürülüyor ?

*** Sosyal medya hesaplarınızdan biri mi çalındı ?

*** Logonuzu izinsiz kullanan siteler mi var ?

*** Telif hakkımı ihlal eden içerikleri nasıl kaldırabilirim ?

Bu gibi durumlarda For You Bilişim’in bilişim hukuku alanındaki bilgi ve tecrübesi ile hukuka uygunluğu denetlenerek itibarınızı zedeleyecek olan içerikleriniz tespit edilir ve yasal yollarla kaldırılır. İlgili içerikler sadece bulunduğu linkten değil arama motorlarından da en hızlı şekilde kaldırılır ve aynı durumun yaşanmaması için takibini sürekli yapar.

Dijital dünyada haberlerin çok hızlı yayılmasından ve bunların takibinin sürekli yapılması gerekliliğinden dolayı For You Bilişim sizin adınıza 7/24 içerik taraması yaparak itibarınızı zedeleyecek haberlerin yayılmasını engelleyecektir.

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82