Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Bir web sayfasının sınırları nelerdir?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Laurel Lance

Have Any Event Query

Web sitelerinin girişine intro animasyonları yapıyor musunuz?

Web sitelerinin girişine intro animasyonları yapıyor musunuz? Hayır! Ana sayfa, bir web sitesinin en önemli sayfasıdır ve verim düşürmekten başka hiçbir amaca hizmet etmeyen bir giriş animasyonu ile heba edilemeyecek kadar değerlidir. Arama motorlarında verimli sonuçlar elde etmek ve ziyaretçilerinizi aradıkları bilgiye hızlıca ulaştırmak için, ana sayfanızın web sitenizin konusu ile ilgili genel bilgiler içeren, […]

İyi bir web sitesinde içerik nasıl oluşturulmalı ve organize edilmelidir?

İyi bir web sitesinde içerik nasıl oluşturulmalı ve organize edilmelidir? Web sitelerinde içerik herşeyden daha önemlidir. İçeriği hazırlarken içeriğin zengin ve yüzde yüz özgün olmasına dikkat edilmelidir. Arama motorları içeriği özgün olmayan, başka web sitelerindeki yazıların kopyalanarak kullanıldığı web sitelerini tespit eder ve kötü sıralamalara yerleştirerek cezalandırır. Başka web sitelerinden kopyalanan içerik ile oluşturulacak bir […]

Web sitemizi kendimiz güncelleyebilecek miyiz?

Web sitemizi kendimiz güncelleyebilecek miyiz? Evet, dinamik web sitelerinde sitenizi kendiniz dilediğinizce güncelleyebilir ve genişletebilirsiniz.

Have Further Query

Feel free to ask any query related to events
[contact-form-7 404 "Not Found"]