Şirketinizle hiç ilişkisi olmayan kişilerin internet ortamında şirketinizi referans göstermesi, alan adınızın (domain name) ya da karıştırılacak derecede benzerinin kötü niyetli olarak izinsiz kullanması sonucu müşterileriniz rakip firmalar tarafından haksız olarak çalınabilir ve şirketiniz zarar edebilir.

For You Bilişim;

*** Domain Name (alan adı ve alt alan adı) ihlallerini takip ederek gerekli kaldırtma işlemlerinizi şirketiniz adına yapmaktadır.

*** Markanızın arama motorlarında doğru sonuçlar vermesini sağlamak için markanızla ilgili ihlal edilen domain adresleri tespit edilerek kaldırılmasını sağlıyoruz.

*** Markanızı ve isminizi içeren alan adlarının yayınını durduruyor ve uluslararası tahkim işlemlerini sonuçlandırarak alan adlarının size iadesini sağlıyoruz.

*** Maruz kaldığınız ihlali önlüyor ve hem Türkiye’de hem de uluslararası platformlarda gerekli tescil işlemlerini sağlıyoruz.

Google Adwords reklamlarında şirketinizin ya da markanızın adını arayan kullanıcılar, kötü niyetli rakip firmaların yapacakları anahtar kelime tanımlamalarıyla ya da yanıltıcı reklamlar ile (banner) sitelerine yönlendiriliyor olabilir. Rakip firmalar markanızı içeren anahtar kelimeler kullanarak sizin ticari tanınmışlığınızdan faydalanmaya çalıştığı bu tür illegal kullanımları tespit edip markanızı koruma altına alıyoruz.

Google’ın 2016 yılında reklamcılık politikalarını ihlal ettiği gerekçesiyle yayından kaldırdığı 1,7 milyar reklamın içinde, Bir ticari markayla tıpatıp aynı veya çok benzer ticari markaların veya logoların yer aldığı ürünlerin reklamını yapan yaklaşık 6.000 site ve 6.000 hesap askıya alındı.

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82