B2B Bayilik Sistemi

B2B yazılımı bayileriniz veya iş ortaklarınız ile yaptığınız ticari faaliyetlerinizi en kolay yoldan gerçekleştirmenizi ve yönetmenizi sağlar. Tedarikçi, distribütör, bayi ve nihai müşterileriniz ile aranızdaki tüm sipariş ve satın alma süreçlerinizi internetten yöneterek verimlilik ve karlılığınızı artırabileceksiniz.

B2B Sistemi Web Sitesi Üzerinden Ülkenin Ya Da Dünyanın Dört Bir Yanındaki Tüm Bayilerinizi Yönetmenizi Kolaylaştıran Bir Yapıdır. Bu Sistemin Web Sitenizde Yer Alıyor Olması Bayilerinizin Kontrolünü Ve Siparişlerini Çok Daha Kolay Yapabilmenizi Sağlar.

Özellikle Bayiniz Varsa Ve Bunların Kontrolünü Tek Bir Elden Yürütmek Istiyorsanız, B2B Bayilik Sistemi Ile Bunu Kolaylıkla Yapabilirsiniz. Bu Sistem Sizlere Daha Iyi Sistemle Müşteri Memnuniyeti, Sistem İçi Disiplin Ve Satın Almadaki Maliyetlerinizin Düşmesi Konusunda Kesin Çözüm Sunar.

​Kurulumunu yapmış olduğumuz B2B ile satışlarınızın daha hızlı ve güvenli bir şekilde yürütüldüğünü göreceksiniz. Aynı zamanda size özel olarak sağladığımız bu imkan firmanız da bulunan tüm ürün durumunu bayileriniz kontrol etmelerine ve eksikleri ilk elden giderebilmelerine yardımcı olur.

Size Özel Hazırladığımız Web Sitesinin Tüm İmkanlarından Yararlanarak B2B Sistemine Sahip Olmak İçin Bizimle Çalışmanız Yeterli. İlk Günden İtibaren Taleplerinizin Hepsinin Uzman Ekibimiz Sayesinde Uygulandığını Kendi Gözlerinizle Görebilirsiniz.

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82