Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

ElcomSoft Cloud Explorer

ElcomSoft Cloud Explorer

Google hesabından, kullanıcıların konum geçmişini, dosyalar ve belgeleri, rehber, Hangouts mesajları, Chrome tarayıcı geçmişi, arama geçmişi ve sayfa geçmişleri, takvimler, resimler ve daha fazlası ile ilgili veriler elde etme.

  • Google hesabınızdan tüm veri setini indirme.
  • Google Takeout ile çok daha fazla bilgiyi elde etme.
  • Parola olmadan kimlik doğrulaması yapma ve iki adımlı kimlik doğrulamayı atlama.
  • Yerleşik görüntüleyici ile bilgileri arama, filtreleme ve analiz etme.
  • Kullanıcı şifrelerine, tarama geçmişine, rehberine, konum geçmişine, e-postaya ve daha fazlasına erişme.
  • Google Drive’dan dosya ve belge edinme.

Destekler: Google Account, Kablosuz erişim, iki faktörlü doğrulama, yerleşik görüntüleyici, Windows ve Mac sürümleri

Faaliyet Alanları Şifre kurtarma yazılımları, mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri, bulut teknolojileri olan ElcomSoft firması tarafından üretilip geliştirilmiştir.

1990 yılında kurulan ElcomSoft, Fortune 500 şirketlerinin çoğuna, dünyadaki kolluk kuvvetlerine, yabancı hükümetlere ve tüm büyük muhasebe firmalarına adli araçlar sunmaktadır. ElcomSoft bir Microsoft İş Ortağı (Altın Uygulama Geliştirme), Intel Premier Elite İş Ortağı ve NVIDIA’nın CUDA / GPU Computing Registered Developer Program üyesidir.
ABD menşeili firma, hukuk profesyonelleri ve adli bilişim uzmanlarından oluşan kadrosuyla mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri alanlarında hizmet vermektedir.

Sitelerinde belirttikleri misyonları, siber suçlar da dahil olmak üzere, siber alana yönelik tehditlerin kökünü tanımlamayı, azaltmayı amaçlayan, tüm siber alanlardaki anketlerin kullanılması ve bilgi toplanmasını mümkün kılan çok çeşitli araçlar oluşturmak ve endüstriler, sivil kurumlar ve kanun uygulayıcı kurumlara yönelik tehditlerle başa çıkma deneyimini içermektedir.

Ürünlerinin nihai tüketicileri, modern medeni dünyanın gelişmiş ve uluslararası saygın devletlerinin çoğunun kolluk kuvvetleridir.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14