Cep telefonu haritalarına kayıt olma

Haritalara Kayıt Servisi üzerinden yapacağınız başvuru ile tüm harita servislerine kaydınız gerçekleştirilirken, cep telefonu haritalarına da kayıt olmuş olursunuz. Böylelikle artık tamamı ile hayatımızın içerisinde yer alan akıllı telefonlardan yapılacak aramalar sonucunda işletmenizi arayan kişilere ve bulundukları konuma göre öncelikli olarak arama sonuçlarında yer alırsınız. Cep telefonu haritalara işletmenizi ekleme, işletmenize potansiyel müşterileriniz tarafından bulunma ve kolay ulaşılma avantajı sağlar..

Cep Telefonu Haritalarına Kayıt Olmanın Artsı Nedir?

Aklınıza ilk olarak zaten diğer servislere işletmemi kayıt ediyorum, o servislerde cep telefonlarında mevcut diyebilirsiniz. Tüm servisler aynı altyapıyı kullanmaz. Örneğin; iPhone üzerinde yer alan “Haritalar” uygulaması tamamen Apple tarafından geliştirilen ve kendi datasını kullanan bir harita servisidir. Cep telefonu haritalarına işletmenizi eklemeniz ile birlikte iPhone haritalarına ve diğer kendi altyapısını kullanan uygulamalara da kayıt olmuş olursunuz.

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82