Concreate5 bir internet tarayıcısından sitenizi websitenizi oluşturmanıza ve bakımına izin veren, açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemi (CMS)’dir. Concrete5’in özellikleri kullanıcı arayüzünden internet sayfalarının görünümünü değiştirme yeteneğine sahiptir; yönetici ve misafir olan kayıtlı kullanıcıların sitede yapacağı şeyler için izinleri ayarlar; yedekleme olanağı oluşturur; meta tags gibi şeylerin oluşturma yeteneği gibi özelliklere sahiptir. Yazılım MIT açık kaynak lisansı adı altında lisanslanmıştır. PHP ve MySQL gerektirir.

Concreate5 tabanlı sitelerinizde  grafik tasarım ve yazılım destek hizmetlerinde For You Bilişim size bir telefon kadar uzakta!..

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82