Teknolojinin hızla gelişmesi ve yaygınlaşan internet kullanımı ile karşılaşılan sorunlar ve yapılan ihlaller de gün geçtikçe artmaktadır.

Bu durumdan; yapılan telif hakkı ihlallerinden dolayı en çok zarar gören eserler, sinema-TV filmleri ve dizilerdir. Sinema filmleri vizyona girdikleri gün, hatta vizyon tarihlerinden birkaç gün öncesinde, diziler ise TV’de yer aldıkları andan itibaren internetin kara dünyası korsan yayın yapan sitelerde ihlallere maruz kalıyorlar. Bu durum yapımcı ve telif hakkı sahiplerini büyük bir zarara uğratmaktadır.

Hızına yetişilemeyen internet ortamında, verilen emekleri hiçe sayarak usulsüz bir biçimde film ve dizilerinizin yayınlanmasını engellemek ve kaldırmak For You Bilişim ile çok kolay.

Telife konu olan eserlerinizi internet ortamında izinsiz yayımlayan internet sitelerinin arama motorlarında çıkmasının engellenmesini, içeriğin kalıcı olarak kaldırılmasını, lisanssız ürün kullanma kısmında hukuki süreçlerin başlatılmasını ve takip edilmesini sizin adınıza yapmaktadır. İnternetteki telif haklarınızı eş zamanlı takip ederek hak sahipleri adına bu korsan yayınların engellenmesini sağlanmaktadır.

Her türlü film, dizi ve müzik içeriğinizin youtube ve diğer paylaşım sitelerinde hukuka aykırı bir şekilde “korsan” paylaşımlarının önüne geçiyor ve gerekiyorsa yasal işlem süreciyle kaldırıyoruz.

Eser sahibinin maddi kaybını önlüyor ve dijital ortamı yeni bir satış ve gelir kanalına dönüştürüyoruz.

For You Bilişim;

*** Film ve dizilerinizin korsan olarak yayınlanmasını engellemek için zamanında, etkili ve hukuki aksiyonlar alır. Böylece oluşabilecek zararları en düşük seviyeye indirmiş olur.

*** Korsan yayın yapan web sitelerinden size ait film, dizi gibi eserlerin tespitini yapıp ve yasal yollarla kaldırılır.

*** İnternet gibi haberlerin saniyeler içerisinde yayıldığı bir alanda, takiplerin sürekli yapılması gerekmektedir. Bu sebeple For You Bilişim sizin adınıza 7/24 size ait içerik tarama yaparak sizi zarara uğratacak durumları engelleyecektir.

Fikri Haklar ve Bilişim Hukukunda çalışmalarımızı  firmamızında çalışmış olduğu bölgenin önde gelen hukuk bürosu Ali Özgür KULLUKCU Hukuk Bürosu  ile ortak yürütmekteyiz.

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82