Drake CMS, birçok veritabanını (MySQL, PostgreSQL, SQLite, Sybase, Frontbase, MaxDB, MS SQL vb.) desteklemesine rağmen kurulacak herhangi veritabanına ihtiyacı olmayan PHP tabanlı, açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemidir.

Toplum temelli portallar, dergiler ve gazeteler, basit kişisel ya da aile siteleri, şirket ya da organizasyon siteleri vb. oluşturmak için kullanabilirsiniz. Her kullanıcı düzeylerinin giriş haklarını kontrol etmek için yöneticiden basit site ziyaretçisine kadar bir kullanıcı hiyerarşisine sahiptir.

CMS dosyalarını kopyalamadan bu CMS ile alt siteler oluşturabilirsiniz.

Drake Cms tabanlı sitelerinizde  grafik tasarım ve yazılım destek hizmetlerinde For You Bilişim size bir telefon kadar uzakta!..

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82