El İlanı – Flyer Tasarımı

El ilanları, tanıtım ve duyurularınız da kullanabileceğiniz, tek sayfadan oluşan en hesaplı reklam araçlarıdır.

El ilanları, işletmelerin kampanyalarını, açılışlarını, hizmetlerini duyurmak için kullanılan ve genellikle A5 ve A4 kağıt ebatlarında kullanılan maliyeti düşük basılı reklam araçlarıdır. Etkili olabilmesi açısından dağıtılacakları alan çok önemlidir. Örneğin kozmetik ürünleri için reklam ajansına el ilanı bastıran bir şirket, bu ilanı erkeklere vermesi çok anlamsızdır. Dağıtımları ajans tarafından sağlanırsa daha çok kitleye ulaşma imkânı vardır.

Tek veya çift taraflı baskı yapılabilir. Her ne kadar maliyetleri düşük miktarda etkilese de, sayfanın arka tarafının boş kalması anlamsızdır. Tasarımı kolay ve net olmalıdır. En iddialı olduğunuz ve ses getirecek olay, çarpıcı bir şekilde, büyük puntolarla vurgulanmalıdır. Yapılacak vurgu ne kadar net olursa reklam o kadar amacına ulaşmış olur. 1.hamur ve kuşe kâğıt en çok tercih edilen kâğıtlardır. Kampanyanın amacına ulaşması için yüksek sayıda baskı yapılmalıdır.

Kurumsal kimlik çalışmasının bir parçası olarak düşünülen el ilanlarının basılı olarak hazırlanması, görsel açıdan zenginliği ve firmaya ait ürün ya da hizmetlerle ilgili detaylı bilgilere yer vermesi nedeniyle, firma tanıtımı ve reklamı açısından olmazsa olmaz bir gerekliliktir.

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82