Hakkımızda

FOR YOU BİLİŞİM KİMDİR?


For You Bilişim 2002 yılında FETHİYE'de YAZILIM BİLİŞİM ELEKTRONİK HABERLEŞME VE TELEKOMİNİKASYON hizmetleri sağlamak ve gelişen ekonomiye destek sunmak amacı ile kurulmuş bir işletmedir.
Geniş band internet çözümleri web barındırma ve sunucu barındırma hizmetlerinin yanı sıra canlı yayın hizmetleri, uydu stream hizmeti ve vpn hizmeti gibi bir çok hizmet sunmaktadır.

FOR YOU BİLİŞİM'in 2017 yılında büyümesi Müşteri memnuniyetini ilke edinmesi ve Araştırma Geliştirme ( Ar-Ge ) çalışmalarına ağırlık vermesi % 200 artış ile büyük firmalara hizmet sunmaya başlamıştır.

FOR YOU BİLİŞİM son teknolojiyi takip ederek oluşturduğu sistem odası üzerinden sunucularını barındırmakta olup tüm network alt yapısı yedekli bir şekilde çalışmaktadır. Teknik ekip tarafından tüm sunucular 7/24 izlenmekte olup anlık olarak veri merkezi sıcaklığı ve enerji sistemi takip edilmektedir.

Firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti ve hizmetimizin kalitesidir. FOR YOU BİLİŞİM VE İNTERNET HİZMETLERİ kadrosu her an yardımınıza hazır, dinamik ve her zaman yaptığı işin heyecanını içinde duyan profesyonellerden oluşmuştur. 


 
Neden FOR YOU BİLİŞİM VE İNTERNET HİZMETLERİ ? 


For You Bilişim tamamıyla İnternet´te profesyonel tanıtım ve pazarlama çözümleri sunan bir firmadır. Firmamız sanat ve tekniği bir araya getirip size en uygun çözümü sunar. Yenilikçi tasarımları, dinamik uygulamaları ve özgün pazarlama fikirleri ile Internet dünyasında ihtiyaç duyulan her türlü tanıtım ve pazarlama hizmetini sunmaktadır.
"Bir web sitesi hazırlamak sadece tasarımı tamamlayıp internette yayınlamakla biten bir çalışma değildir."  Tasarımın yanında teknik desteğe de ihtiyaç duyan bir çalışmasıdır.FOR YOU BİLİŞİM SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.TİCARİ BİLGİLERİMİZ

Şirket Ünvanı
FOR YOU BİLİŞİM YAZILIM İLETİŞİM ELEKTRONİK HABERLEŞME TELEKOMÜNİKASYON
İNŞAAT TURİZM KONAKLAMA HAYVANCILIK NAKLİYE TAŞIMACILIK GIDA SANAYİ TİCARET VE İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
Kayıtlı Vergi Dairesi   Fethiye Vergi Dairesi Vergi Numarası   388 082 0517
Kayıtlı Ticaret Odası   Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Oda Sicil Numarası   103 45
Ticaret Sicil Numarası   108 48 Mersis Numarası   388 0820 517 00001