Mobil Web Sitesi

Mobil Web Sitesi
Mobil Web Sitesi 
 
Artık günümüzde kullanılan mobil cihazlar ın gelişme hızına ayak uydurmak gittikçe zorlaşmaktadır. Mobil cihazlar gelişiyor, mobil cihazlardaki bu gelişmeye paralel sunulan data hızı gelişiyor. Sonuçta internet Mobil Dünya ya doğru hızla ilerliyor.
Artık süper akıllı cihazlar ile mobil yaşam (mobil hayat) sürmeye başladık.Cisco'nun son yıllarda yapmış olduğu araştırmaya göre 5 yıl içinde dünya çapındaki mobil veri trafiği, dünya çapındaki sabit veri trafiğini üçe katlayacak. Ayrıca 2015-2016 yılları arasındaki mobil internet trafiği, 2012 yılındaki mobil internet trafiğini 3'e katlanacağını araştırmalar gösteriyor.Yine aynı araştırmaya göre yüksek mobil internet kullanımının nedeni olarak ise, artacak mobil cihaz sayısı ve kullanıcıların çevrimiçi müzik ve video sitelerine olan alışkanlığı gösteriliyor.Son yıllarda okur sayısının hızla düşerek dergi ve gazetelerin yerini tablet bilgisayarlar ve mobil cihazlar aldı. Kısacası teknoloji artık cebimizde. Artık çok sık kullandığınız sitelerin mobil özellikli sürümlerini – Google, Yahoo, Facebook, Twitter ve Mobil Web Sitesi bulmak çok kolay.Artık mobil yaşam içinde cep telefonu ve diğer mobil cihazlar ile web sitenizi ziyaret eden kişi sayısı da her geçen gün hızla artmaktadır.,Türkiye’de mobil internet kullanıcılarına bakıldığında Türkiye’deki genç ve yetişkin Türk kullanıcıların % 37′si cep telefonları ya da tablet tarzı mobil cihazlarla internet erişimini kullanmaya başladılar. Evde, trafikte, tv seyrederken, plajda, boş bulunan her hangi bir vakitte artık mobil cihazlar imdada yetişiyor.Mobil Web Siteleri ile siz de geleceğin teknolojisini şimdiden yakalayın...
Artık günümüzde kullanılan mobil cihazların gelişme hızına ayak uydurmak gittikçe zorlaşmaktadır. Mobil cihazlar gelişiyor, mobil cihazlardaki bu gelişmeye paralel sunulan data hızı gelişiyor. Sonuçta internet Mobil Dünya ya doğru hızla ilerliyor.
 

  • 354,00TL
  • Vergiler Hariç: 300,00TL

Etiketler: Mobil Web Sitesi