Jojo CMS

Jojo CMS

Jojo, iyi web siteleri oluşturmak isteyen web geliştiricileri için PHP tabanlı bir ücretsiz CMS. Hızlı, standartlara uyumlu, yönetmesi kolay. Jojo Açık Kaynaklı CMS, diğer CMS sistemlerinin sahip olmadığı veya korsan olmaya ihtiyaç duymadan adil bir miktar işlevsellik sunar.

Jojo CMS Özellikleri;

Çoklu site yüklemesi, sınırsız web sitelerini tek bir çekirdek dosyalar setinden yönetmenizi sağlar. Bir sürü siteyi bir kerede yükseltmek.

CSS ve javascript'in akıllıca kullanılması, genellikle dosya boyutu ve birkaç HTTP isteğinde% 50-90 tasarruf sağlar.

Güvenli Bir Jojo web sitesinin web kökünde oturan 3 dosya var, bunların hiçbiri yazılabilir değil. Bu, paylaşılan sunucularda bir güvenlik artı ve çoğu CMS sistemi bunu yapmaz.

Görüntü işleme, Jojo sunucudaki büyük orijinal bir görüntüden anında tüm görüntüleri yeniden boyutlandırır. Resimler, herhangi bir boyuta yeniden boyutlandırılabilir, kare kırpılmış veya resmin URL'sini değiştirerek sığacak şekilde kırpılabilir. Görüntüler sunucu işleme kaydetmek için önbelleğe alınır ve tarayıcınızda CTRL-F5 tuşlarına basarak yeniden oluşturulabilir.

Eklentiler;

Tüm iyi CMS sistemleri gibi, Jojo da ürün veritabanları, bloglar, resim galerisi veya fantezi alanınızı ekleyerek bu işlevselliği genişletmenizi sağlar.

  • 708,00TL
  • Vergiler Hariç: 600,00TL

Etiketler: Jojo CMS