Insert; perakende sektöründe satış yapan firmaların müşterileriyle iletişim kurduğu, etkili reklam ve promosyon materyalleridir.

Şirketlerin, indirim ürünlerini, çeşitli kampanyalarını ve şirketleri hakkındaki bilgileri müşterilerine duyurmak için yayınladıkları ilanlardır. Kısa sürede hazırlanabilmeleri, düşük maliyetleri, derhal sonuç üretebilmeleri tercih sebebidir.

Özellikle satışların arttırılması adına ürün kalitelerinin arttırılması kadar insert basımı da önemlidir. İyi lanse edilemeyen ürün ve kampanyaların diğerlerinden hiçbir farkı yoktur.

Firmalar sürekli yeni ürünlerini piyasaya sürerler. Bu ürünlerin duyurulması satışlar açısından en önemli süreçtir. Bu yüzden kısa aralıklarla insert basımına ihtiyaç duyulmaktadır. Süreli yayınlar olan insertler maliyet olarakta uygun fiyatlı olmalıdırlar. Daha ekonomik ince gramajlı kağıt seçimi bunun en önemli nedenidir.

Tek yapraklı olabileceği gibi birden çok sayfa insertlerde ihtiyaca yönelik basılabilir. Insertler, ebat olarak A4 (21×29.7 cm) olarak standartlaşmış ve hemen her perakendeciye uygun olarak benimsenmiştir. Yine insertler de benimsenen sayfa sayıları 2 ve üzerine ilave 4’er sayfa olarak üretilmektedir.

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82