Sosyal medyada itibarınızı olumsuz etkileyen içeriğe hemen müdahale ederek içeriğin silinmesini ve hukuki işlemlerin başlamasını sağlayabiliriz!

Paylaştıklarımıza bakacak olursak sırdaşımız diyebileceğimiz sosyal medya hesaplarımız internet korsanları tarafından çalınarak özel bilgilerimiz kullanılabilmektedir. Sosyal medya hesapları üzerinden dolandırıcılık yapılabilmektedir ve bu durumda hem kişilerin hemde şirketlerin zarar görmemesi için hızlıca aksiyon alınması gerekmektedir. Aksi takdirde hem maddi hem de manevi zararlara uğranabilir. Bu zararları minimum seviyeye indirmenizi sağlayacak olan For You Bilişim kısa zamanda hesapları kapatır ya da sosyal medya hesabınızı size geri kazandırır.

*** Sizin ya da şirketinizin adına açılmış sahte Facebook ve Twitter hesaplarının kapatılmasını sağlayabiliriz.

 

*** Sosyal medyada hakkınızdaki kötü içerikler, Tweet’ler ve fotoğrafların kaldırılmasını sağlayabiliriz.

 

*** Youtube’da yayınlanan,sizin ya da şirketinizle ilgili kişisel haklarınızı ihlal eden, şirketinizi küçük düşürücü ya da tehdit, taciz, şantaj içerikli videoları hemen kaldırabiliriz.

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82