Joomla! web sitenizi güçlendirmek ve web sitenizi online bir arayüzden kolay bir şekilde yönetmenize izin vermek için kullanılabilen açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemidir (CMS).

Çoklu kullanıcı/editörleri, basit bir anket motoru, birkaç şablon vb özellikleri destekleyen bir entegre WYSIWYG editörü içerir. Uzantıları ekleyip, temel CMS yüklemeleri tarafından sağlanan özellikleri artırabilirsiniz. Mevcut uzantılar blogging yazzılımı, takvimler, dizin hizmetleri, e-posta haber bültenleri, e-ticaret ve alışveriş sepeti motorları, resim ve multimedya galeriler, forumlar ve sohbet yazılımları, afiş (banner) reklam sistemleri, iş ve organizasyon dizinleri, dinamik form oluşturucuları gibi özellikleri içerir.

Joomla! web sunucunuzun Apache çalışıyor olmasını ve PHP, MySQL yüklü olmasını gerektirir.

Joomla tabanlı sitelerinizde  grafik tasarım ve yazılım destek hizmetlerinde For You Bilişim size bir telefon kadar uzakta!..

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82