Proje başlangıcından, sonuna kadar değil! Telefonlarınızı çaldırıp size internetten iş yaptırıncaya kadar hizmet veriyoruz. Üstelik bunu sizin için çok ama çok uygun fiyatlara yapıyoruz.

Sizin için Çalışıyoruz

1. Adım: domaininizi (alan adınızı) istediğiniz alan adı sağlayan firmadan (godaddy veya Türkiye’de isim tescil) sizin üzerinize kayıt ettiriyoruz.

2. Adım: Web sitenizi sizin istediğiniz gibi oluşturup yayına açıyoruz (en kolay iş bu). Yönetim paneli sayesinde dilediğiniz zaman sitenizi kendiniz kolaylıkla güncelleyebiliyorsunuz. Modül dahilinde dilediğiniz kadar sitenize sayfa ve resim ekleyebiliyorsunuz.

3. Adım: Google Adwords olmazsa olmaz. Siteniz yeni ve reklama ihtiyacı var. 100 TL’lik hediye Google Adwords Kuponunuzu istediğiniz an ve saatte hesabınıza uyguluyoruz. Ayrıca reklam için gerekli anahtar kelime seçimini yapıp %100 reklam optimizasyonunuzu sağlıyoruz. Tabiki hesabınızı direk Google’dan sizin üzerinize oluşturuyoruz, aracı hiçbir firmaya komisyon ödemiyorsunuz. Dilediğiniz tıklama başına birim maliyeti ve günlük bütçenizi kendiniz ayarlayabiliyorsunz.

4. Adım: Google Analytic kaydınızı yapıyoruz. Bunun sayesinde web sitenize gelen ziyaretçilerin davranışını gözlemleyebiliyorsunuz. Bu sayede hangi coğrafyadan, hangi cinsiyetten, hangi yaş aralığından ve hatta hangi beğeni tarzına sahip insanların gelip sitenizi ziyaret ettiğini, hangi sayfada ne kadar kaldığını ve web siteniz içinde nasıl dolaşma davranışı gösterdiğini kolaylıkla inceleyebiliyorsunuz.

5. Adım: Sosyal ağlarda sitenizin çok hızlı bir şekilde beğenilip paylaşılması için sitenize AddThis kuruyoruz.

6. Adım: Sitenize gelen ziyaretçileriniz ile anlık görüşme yapmak istiyorsanız, sitenize online chat sistemi kuruyoruz.

7. Adım: İstediğiniz mail adreslerini açıp, ister gmail hesabınıza ister bilgisayarınızdaki outlook’a kurulumunu yapıyoruz.

8. Adım: Kurumsal Facebook hesabınızı oluşturuyoruz. Ayrıca sosyal ağlarda kullanmanız için timeline (zaman tüneli) ve logolarınızı sizin için hazırlıyoruz.

9. Adım: Google Haritalar’a kaydınızı yapıyoruz. Bir çok yazılım firması bunun için sizden yıllık yenileme ücreti alıyor, bizde ücretsiz..

Sizde bu fiyatlara bir siteden fazlasını satın almış oluyorsunuz!

  • Online Sohbet. Küçük bir fiyat farkı ile müşterilerinizle siteniz üzerinden ister telefonunuzdan ister bilgisayarınzdan anlık olarak mesajlaşın!
  • Standart Paket Site Bootstrap’tır. Standart Paket site duyarlı (responsive) olduğu için mobil, tablet ve bilgisayarlarda farklı boyutlar alır. Sitenizde herhangi bir görsel bozulma söz konusu değildir.
  • Standart Paket Site Dinamik yapıdadır. Bütün sayfaları istediğiniz zaman dilediğiniz yerde online olarak güncelleyebilirsiniz.
  • Standart Paket Sitenin sayfalarının linkleri seo dostudur. Tarayıcılarda üst sıralarda olmanızı sağlar.
  • Mavi, Yeşil, Turuncu, Kırmızı, Gri ve Turkuaz stillleri ile dilediğiniz gibi sitenizi kişiselleştirebilirsiniz.

Paket kapsamında

  • 1 adet com, net, org veya com.tr veya müşterimizin talep ettiği uzantılı alan adı (domain),
  • 5 e-posta hesabı,
  • 500 Mb linux veya windows web hosting,
  • 5 Gb Trafik

Web Sitesine İhtiyacınızmı Var?
For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82