Firma kataloğu, firmanın kurumsal kimliğini taşıyan en önemli tanıtım aracıdır.

Markalaşmanın, günümüzde bu denli önemli olmasıyla birlikte; kurumsal kataloglar da firmaların temel ihtiyacı haline gelmiştir.

Kurumsal kataloglar, dizaynı, tasarımı, kullanılan formatıyla, firmanın vermek istediği mesajı, etkiyi anlatır. İçeriğiyle ise yine firmayı, sunulan ürün ya da hizmeti anlatarak; potansiyel müşteri ile doğrudan ilişki kurar. Var olan müşterileriniz ile bağlarınızı kuvvetlendirir.

2002’den bugün bilişim, grafik, tasarım alanlarında hizmet veren firmamız, deneyimiyle firmanıza değer katan ürünler ortaya koymaktadır.

Katalog hazırlama sürecinde, firma iyi analiz edilmeli, seslendiği hedef kitle tespit edilerek; her yönüyle ihtiyaca uygun bir çalışma sunulmalıdır.

Hazırlanan çalışma, yaratılan tasarım ve tercih edilen formatla hedef kitle üzerinde ilgi uyandırarak, fark yaratabilmelidir. Ayrıca içerik okunaklı, anlaşılır ve bilgi kalabalığından uzak; kısa, öz ifade şekliyle hazırlanmalıdır.

For You Bilişim, kurumsal kataloglarınızı yukarıdaki tüm detayları titizlikle uygulayarak; kaliteli malzeme ve baskı tekniği kullanarak hazırlamaktadır.

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82