Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik, görsel, işitsel iletişim aracı olarak şirket veya kuruluşu en iyi şekilde yansıtan bir şirketin kimliğidir. Kurumsal kimlik bir firmanın görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik, bir şirket kurum veya kuruluşun sadece logosundan ibaret olmayıp şirketin hedef kitleler üzerinde amaçladığı etkiye yönelik bir reklam kavramıdır.

Kurumsal Kimlik Nasıl Oluşturulur?

Kurumsal kimliğin tasarımı tüm tasarım kuralları göz önünde bulundurularak tasarlanmalıdır. Çünkü kurumsal kimlikler çok önemli olup şirket veya kuruluşun bir imzasıdır diyebiliriz. Doğru bir çalışma ile tüketicinin aklında yer edinip böylece en etkili ve doğru reklam çalışması ile hedef kitlenize ulaşıp müşteriler kazanabilirsiniz.

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82