Yandex Haritalara Adres Ekleme

Yandex firma kaydı ile, yine Dünya’nın ikinci büyük arama motoru olarak adlandırabileceğimiz Yandex Haritalar Servisinde de listelenirsiniz. Kullanım oranı ve istatistikleri günden güne artan Yandex, Türkiye pazarına yapmış olduğu yatırımla birlikte özellikle Türkiyedeki kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Yandex haritalarda çıkmak sektörünüzdeki rakiplerinizle aranızda ciddi bir fark oluşturur.

Yandex Haritalı Sonuç

Yandex rehbere kayıt ile birlikte işletmeniz bilgisayar üzerinden olduğu gibi Yandex’in mobil uygulamaları üzerinden de arama yapılan sonuçlarda lokasyon olarak listelenir. Örneğin; Firmanız bir “kombi servisi” ve Yandex maps’e kayıt olmuş olduğunuzu varsayalım. Mahallenizdeki kombisi bozulan potansiyel müşterinizin Yandex Arama Motoru’na kombi servisi yazması yeterli olacaktır. Harita üzerinde siz işaretli olacaksınız.

Yandex Navigasyon

Yandex navigasyon kaydı işlemi Yandex haritalara kaydınız ile birlikte gerçekleşir. Böylelikle gerek bir diğer hizmetimiz olan navigasyon cihazlarına kayıt işlemi ile navigasyon cihazlarında görüntülenir. Ayrıca Yandex navigasyon uygulamasını kullanan kullanıcılar tarafından arandığınızda görüntülenirsiniz. Yandex navigasyon uygulaması ile ilgili tanıtım videosunu yan tarafta izleyebilirsiniz.

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82