Yelp Mekan ve İşletme Kaydı

Yelp Mekan ve İşletme Kaydı İşlerinizde Hizmetinizdeyiz.

Yelp Mekan ve İşletme Kaydı hizmetinden önce Yelp’i tanımak gereklidir. Yelp kullanıcılar aracılığı ile yapılan yorum ve değerlendirmeler üzerinden yine kullanıcılara önerilerde bulunan Dünya çapında bir mekan ve işletme platformudur. Kullanıcıları Yelp’i şehirlerinde bulunan en lezzetli hamburgerden en ünlü kardiyologa kadar her şeyi bulmak için kullanabilirler Yelp Mekan ve İşletme Kaydı yaptırmanız bulunabilirliğinizi daha da arttıracaktır.

Yelp’in önemi ne?

Lokasyon bazlı Yelp uygulamasının odak noktasında mekanlar ve işletmeler var. Kullanıcılarına etraflarındaki en yakın alışveriş merkezi, kuaför, gece kulüpleri, hastane yani neredeyse her ihtiyacını karşılayacak bilgilerin görülebilmesini ve hakkında yorum yapılabilmesini sağlıyor. Benzer uygulamalardaki gibi arkadaşlık sistemi, rozetler olmasının yanı sıra Yelp’i diğer lokasyon bazlı uygulamalardan ayıran özelliği bulunduğunuz şehirde size rehberlik yapmasıdır. Bir şehre yeni geldiyseniz, hem etraftaki yerler hakkında bilgiye hem de kullanıcı yorumlarına Yelp sayesinde ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca yaşadığınız şehirdeki yeni açılan mekanları keşfedebilir, acil durumlarda en yakınınızdaki hastanenin iletişim bilgilerini elinizin altında bulabilirsiniz.

Neden farklı?

En çok dikkat çeken özelliği Monokl; kamera ve pusuladan faydalanarak kullanıcıyla beraber hareket eden harita ile mekan bilgisi veriyor. Tek bir tuşla Monokl’a erişerek size en yakın mekanları arttırılmış gerçeklikle kameranızdan kolayca görüntüleyebilirsiniz. Yelp’in diğer önemli bir özelliği ise Foursquare?deki gibi check-in?lerin öne çıktığı değil de mekan izlenimlerinin öne çıktığı bir sosyal ağ olmasıdır. Giden, gören, deneyen herkesin yorumuna kolaylıkla ulaşabilmeniz, tavsiyeleri görmeniz sizin için en doğru mekanları bulabilmenize yardımcı oluyor.
Sektörünüz veya hizmet alanınız her ne olursa olsun, Yelp rehbere kayıt ile birlikte, gerek Yelp mobil uygulamalarında gerekse Yelp internet sitesi üzerinden görünebilir değerlendirilebilirsiniz.

Yelp haritalara mekan ekleme işlemi ile milyonlarca kullanıcısı olan bu platform üzerinde, sizin ile ilgili aramalarda bulunan kullanıcılara listenelenir, adres, konum ve iletişim bilgilerinizi onlarla paylaşırsınız.

Yelp : Yerel işletmelerin en iyi keşfedilme yolu!..

Yelp işletme ekleme işleminin ardında sıradan mekanların ötesine geçersiniz.

Yelp Mekan ve İşletme Kaydı

İnternet Hizmetleri alanında hızla büyüyen For You Bilişim Yazılım ve Web Tasarım hizmetlerinde yepyeni kadrosuyla 15. yılında da sizlerle.

Yelp haritalara Kayıt servisi ile işletme ve mekanınızı Yelp Haritalarına kayıt hizmetini ve sonrasında da yanınızdayız. Tek yapmanız gereken ister sağ alt köşedeki Canlı Destek üzerinden, isterseniz sol alt köşedeki sosyal mecra platformlarından, veya whatsapp, facebook messenger, vk, telegram, pinterest, twitter destek kanallarımızdan, iletişim formumuzdan bizimle iletişime geçmek yada iletişim numaralarımız olan 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82’den firmamızı aramaktır.

Yelp Mekan ve İşlet Kaydı ; Siz de daha fazla vakit kaybetmeden hemen bizi arayarak, işletmenizi Yelp haritalara kayıtb ettirebilir firmamızın tüm ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Başvuruda bulunmak isterseniz lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz!..

Yelp Kaydına İhtiyacınızmı Var?

Yelp Mekan ve İşletme Kaydı
Yelp Mekan ve İşletme Kaydı

For You Bilişim Yazılım Ltd. Şti. 15 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Yelp, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hemen Arayın : 0 252 646 74 24 – 0 252 612 18 82