Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

Fred – DIGITAL INTELLIGENCE

FRED

FRED, adli bilişim incelemelerinde ve e-Discovery yazılımlarında kullanılan yüksek performanslı iş istasyonu tipi bilgisayardır.
FRED, uygulama ihtiyacına göre tek veya çift işlemci ile üretilmektedir. Çift işlemci gerektiren veri işleme yazılımlarında işlemci çekirdek sayısı ihtiyaca göre temin edilebilmektedir.
FRED, UltraBay 4d entegre donanımı ile SATA, IDE, SAS, USB 3, FireWire ve PCIe SSD depolama cihazlarının imajının alınmasını sağlamaktadır. Entegre sürücü tepsisi ile şüpheli diske soğutucu hava akışı sağlamaktadır.
FRED, müşteri ihtiyacına göre işlemci çekirdekleri, RAM ve depolama gereksinimleri optimize edilerek en iyi performans sağlanacak şekilde sunulmaktadır.

Faaliyet Alanları Adli İş İstasyonları, Yazma Koruma Donanımları olan DIGITAL INTELLIGENCE firması tarafından üretilip geliştirilmiştir.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli firma 1999 yılında adli bilişim topluluğuna hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Tam kapsamlı adli bilişim ürünleri ile birlikte danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Dünya çapında kolluk kuvvetleri, devlet kurumları ve hukuk büroları ile çalışmaktadır.


BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14