Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

For You Bilişim, konusunda yılların tecrübesine sahip uzman ekibiyle 2018 yılında kurumsallaşan genç ve dinamik bir firmadır.

Laboratuvarımızda “Adli Bilişim Hizmetleri, Siber Güvenlik ve Sızma Testleri, Veri Kurtarma Çözümleri, Adli Bilimler İncelemeleri, ISO27001 Denetim ve Danışmanlığı, K.V.K.K. Danışmanlığı ve Adli Bilişim Eğitimleri kapsamlarında çalışmalarımız devam etmektedir.

Adli vakalarda tüm resmi kurum ve kuruluşlara, avukatlara ve firmalara uzman görüşü hazırlanması, siber güvenlik, bilgi güvenliği, bilgi sızıntısı tespitleri, etik hackerlık, silinen verilerin geri getirilmesi, cep telefonu ve tablet incelemeleri, e-posta ve sohbet kayıtlarının kurtarılması, ses, görüntü ve videodan şahıs karşılaştırma, zararlı yazılımlar ile yasa dışı dinleme ve izleme tespitleri, dolandırıcılık ve kredi kartı incelemeleri, internetten yasa dışı ve provokatif içerikli yorum, haber, fotoğraf ve video kaldırma, tüm dijital ortamlardan veri kurtarma, fikri sınai haklar kapsamındaki tespitler, siber güvenlik, adli bilişim ve S.O.M.E. eğitimleri gibi alanlarda yüksek nitelikli çözümler ve raporlar üretmekteyiz.

For You Bilişim, dijital delillerin tespitini uluslararası standartlar çerçevesinde, Türk Hukuk sistemine uyumlu denetlenebilir ve güvenilir şekilde tespit ederek bunları usulüne uygun rapor formatında ilgili makamlara sunmaktadır.

For You Bilişim’e, resmi makamlardan farklı olarak tam kapsamlı bir şekilde 7 gün 24 saat bilişim metodolojileri vasıtasıyla çözümlenebilecek vakalarda; analiz, inceleme ve tespitlerimiz ile adli makamlara sunulabilecek uzman mütalaaları hazırlıyoruz, adli durumların yetkili mecralara taşınmasını sağlıyoruz ve adli bilişim danışmanlığı kapsamındaki tecrübe paylaşımlarımız ile adli süreçlerin hızlandırılmasını sağlıyoruz.

Firmamızı ve hizmetlerimizi daha kapsamlı anlatmak ve size özel çözümler üretmek için tanışmak isteriz.

Bizimle İletişime Geçin