Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

Güvenli Veri İmha

Sayısal verilerin saklanması ve yedeklenmesine verilen önem, verilerin silinmesi konusunda çoğu kez gösterilmemektedir. Bilindiği gibi, saklanmasına gerek kalmayan verilerin standart silme komutları kullanılarak silinmesi yeterli değildir. Bu verilerin güvenli ve kalıcı bir biçimde imha edilmesi gereklidir. Verilerin güvenli ve kalıcı olarak silinmesi için gerekli araçlar kullanılmadığında, kurumlar için çok önemli verilerin istenmeyen kişilerin eline geçmesi riski oluşmaktadır.

Kurumların zaman, para ve en önemlisi itibar kayıplarının telafisi mümkün olmamaktadır. Güvenli veri imha etmek için standartlara uygun olarak doğrulama yapabilecek güvenli veri imha donanımlarını kullanmak, risk almadan güvenli biçimde veri imha etmek için en iyi yöntemdir.

 Güvenli Silme, Degauss İşlemi ve Fiziksel Parçalama ihtiyaçlarınız için aşağıda detayları verilen ürünleri önermekteyiz. Önerilen ürünler seçilirken günlük 25 adet güvenli silme, 100 adet degauss ve fiziksel parçalama ihtiyacı doğrultusunda orta-ölçekli kurumlar hedeflenmiştir. Aynı üreticilerin daha yüksek kapasiteli ürünleri mevcuttur.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14