Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

Laboratuvar

Anasayfa » Laboratuvar

For You Bilişim – Adli Bilişim Laboratuvarı

For You Bilişim, konusunda yılların tecrübesine sahip uzman ekibiyle 2017 yılında kurumsallaşan genç ve dinamik bir firmadır.

Uluslararası standartlardaki yazılım ve donanımlara sahip tam donanımlı laboratuvarımızda “Adli Bilişim Hizmetleri, Siber Güvenlik ve Sızma Testleri, Veri Kurtarma Çözümleri, Adli Bilimler İncelemeleri, ISO27001 Denetim ve Danışmanlığı, K.V.K.K. Danışmanlığı ve For You Bilişim Eğitimleri kapsamlarında çalışmalarımız devam etmektedir.

Adli vakalarda kamuya kurumsal bilirkişilik hizmetleri verilmesi, tüm resmi kurum ve kuruluşlara yeminli uzman görüşü hazırlanması, siber güvenlik, bilgi güvenliği, bilgi sızıntısı tespitleri, etik hackerlık, silinen verilerin geri getirilmesi, cep telefonu ve tablet incelemeleri, e-posta ve sohbet kayıtlarının kurtarılması, ses, görüntü ve videodan şahıs karşılaştırma, zararlı yazılımlar ile yasa dışı dinleme ve izleme tespitleri, dolandırıcılık ve kredi kartı incelemeleri, internetten yasa dışı ve provokatif içerikli yorum, haber, fotoğraf ve video kaldırma, tüm dijital ortamlardan veri kurtarma, fikri sınai haklar kapsamındaki tespitler, siber güvenlik, adli bilişim ve S.O.M.E. eğitimleri gibi alanlarda yüksek nitelikli çözümler ve raporlar üretmekteyiz.

For You Bilişim Adli Bilişim Laboratuvarı olarak tam kapsamlı bir şekilde 7 gün 24 saat bilişim metodolojileri vasıtasıyla çözümlenebilecek vakalarda; analiz, inceleme ve tespitlerimiz ile adli makamlara sunulabilecek uzman mütalaaları ve bilirkişi raporları hazırlıyoruz, adli durumların yetkili mecralara taşınmasını sağlıyoruz ve adli bilişim danışmanlığı kapsamındaki tecrübe paylaşımlarımız ile adli süreçlerin hızlandırılmasını sağlıyoruz.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ
LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14