Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

Amped Authenticate – AMPED SOFTWARE

AMPED AUTHENTICATE
Görüntü Kurcalama Algılaması ve Kaynak Kamera Kimliği

Amped Authenticate, dijital görüntülerde adli görüntü kimlik doğrulaması, kurcalama algılama ve kamera balistik uygulamaları için kullanılan bir yazılım uygulamasıdır. Bu ürün, dijital görüntülerin arkasındaki verilerden yararlanmak için güçlü araçlar içeren eksiksiz bir paket sunan ve görüntü bütünlüğü, özgünlük, meta veri, kaynak ve geçmiş analizi ile karar öncesi müdahalenin zeka ve kanıt olarak algılanmasına olanak tanıyan piyasadaki tek görüntü kimlik doğrulama yazılımıdır. Tek bir ürünle, bir görüntünün değiştirilip değiştirilmediğini belirlemek ve belirli bir aygıttan fotoğraf alınıp alınmadığını doğrulamak için birkaç test gerçekleştirilebilir.

GÜÇLENDİRİLMİŞ KİMLİK DOĞRULAMA EĞİTİMİ

Bu, araştırmaları için Amped Authenticate’i kullanmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış orta ve uzman düzeyinde bir eğitimdir. Öğrenciler, adli tıp bilimi ortamında dijital görüntüler üzerinde kimlik doğrulama analizi yapmak ve bu bulguları mahkemede paketlemek, teslim etmek ve sunmak için gerekli teknikleri öğrenecekler. Kurs, ders ve uygulamalı bir karışımdır. Öğrenciler, adli tıp ihtiyaçları ve kısıtlamalarıyla uyumlu bir iş akışıyla dijital görüntüleri doğru bir şekilde analiz etmek için gerekli bilgi ve becerileri edinir.

Bilgisayarlardan ve sabit sürücülerden, bozulmuş ve hasar görmüş verileri kurtarmak ve yeniden kullanılabilir hale getirmek için geliştirilmiş etkili bir çözümdür.

Faaliyet Alanları Adli Görüntü İnceleme Yazılımı olan AMPED SOFTWARE firması tarafından üretilip geliştirilmiştir.

Amped Software , sahadan başlayarak adli tıp laboratuvarına ve ardından mahkeme salonuna kadar tüm incelemelerde tüm kuruluşa yardımcı olmak için adli tıp analizi ve görüntü ve videoların geliştirilmesi için çözümler geliştirir. Şirket, adli delil toplama, kamu güvenliği ve ulusal güvenlik ile ilgili tüm görüntü ve video işleme ihtiyaçları için en gelişmiş ve eksiksiz ancak basit ve kullanımı kolay teknolojileri geliştirmeye odaklanmaktadır. Kullanılan metodolojilerin şeffaflığına vurgu yapan amper çözümleri, müşterileri bilimsel yöntemin üç temel ilkesi olan doğruluk, tekrarlanabilirlik ve tekrarlanabilirlik ile güçlendirir.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14