Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

Mobil adli bilişime yeni bir boyut getiren Berla, araçlarda bulunan gömülü araç bilgisayarı sistemlerden, araca entegre edilmiş mobil cihazda bulunan telefon rehberi, arama kayıtları, e-postalar vb. pek çok veriyi, buna ek olarak aracın yolculuk geçmişi, yolculuk sırasındaki çeşitli parametlere ait bilgileri elde edebilmektedir.
Şu an 10.000’in üzerinde farklı marka ve model araçtan veri çıkarımını destekleyen Berla, teknolojisini her geçen gün daha da geliştirmektedir.

iVe
iVe, dünya çapında hemen hemen tüm taşıtlarla uyumlu olan, Berla tarafından geliştirilen bir taşıt adli bilişim sistemi çözümüdür. iVe, adli bilişim araştırmacılarına ve araştırmacılara, araç sistemlerinden gelen verileri hızlı ve sezgisel olarak edinme ve analiz etme olanağı sağlar.

Araç sistemleri, son hedefler, sık kullanılan yerler, arama kayıtları, kişi listeleri, SMS mesajları, e-postalar, resimler, videolar, sosyal medya yayınları ve aracın bulunduğu her yerde yolculuk geçmişi gibi çok sayıda veriye erişmeyi mümkün kılar.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14