Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

ElcomSoft Distributed Password Recovery

ElcomSoft Distributed Password Recovery

Karmaşık şifreleri kırma, güçlü şifrelenmiş anahtarları kurtarma ve belgelerin kilidini açma

  • 300’den fazla veri tipi şifrelerinin çözme.
  • Bilgisayar başına çoklu ekran kartıyla Heterojen GPU hızlandırma
  • Donanım hızlandırması ile 20 ila 250 kat daha hızlı çalışır
  • Düşük bant genişliği gereksinimleri ve 10.000’e kadar bilgisayarda sıfır yükü ile doğrusal ölçeklenebilirlik
  • Uzaktan çalıştırma ve konsol yönetimi

Destekler : Microsoft Office tüm versiyonları, OpenOffice, ZIP/7zip/RAR/RAR5, PDF, BitLocker/PGP/TrueCrypt. 300’den fazla format desteklenir.

Faaliyet Alanları Şifre kurtarma yazılımları, mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri, bulut teknolojileri olan ElcomSoft firması tarafından üretilip geliştirilmiştir.

1990 yılında kurulan ElcomSoft, Fortune 500 şirketlerinin çoğuna, dünyadaki kolluk kuvvetlerine, yabancı hükümetlere ve tüm büyük muhasebe firmalarına adli araçlar sunmaktadır. ElcomSoft bir Microsoft İş Ortağı (Altın Uygulama Geliştirme), Intel Premier Elite İş Ortağı ve NVIDIA’nın CUDA / GPU Computing Registered Developer Program üyesidir.
ABD menşeili firma, hukuk profesyonelleri ve adli bilişim uzmanlarından oluşan kadrosuyla mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri alanlarında hizmet vermektedir.

Sitelerinde belirttikleri misyonları, siber suçlar da dahil olmak üzere, siber alana yönelik tehditlerin kökünü tanımlamayı, azaltmayı amaçlayan, tüm siber alanlardaki anketlerin kullanılması ve bilgi toplanmasını mümkün kılan çok çeşitli araçlar oluşturmak ve endüstriler, sivil kurumlar ve kanun uygulayıcı kurumlara yönelik tehditlerle başa çıkma deneyimini içermektedir.

Ürünlerinin nihai tüketicileri, modern medeni dünyanın gelişmiş ve uluslararası saygın devletlerinin çoğunun kolluk kuvvetleridir.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14