Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

Elcomsoft Forensic Disk Decryptor

Elcomsoft Forensic Disk Decryptor

BitLocker, FileVault 2, PGP, TrueCrypt ve VeraCrypt ile şifrelenmiş verilere anında erişme. Bu araç, RAM yakalamalarından, sayfa dosyalarından şifrelenmiş anahtarlarını çıkarma veya şifreli alanlarda depolanan dosya ve klasörlerin şifresini çözme veya şifreli birimleri anlık, gerçek zamanlı erişim için yeni sürücü harfleri olarak bağlamak için düz metin şifresi veya şifrelenmiş anahtarları kullanır.

  • BitLocker, BitLocker To Go, FileVault 2, PGP, TrueCrypt ve VeraCrypt dosyalarının şifresini çözme
  • RAM yakalamalarından, hibernation (uyku modu dosyaları)’dan, sayfa dosyalarından, yedek şifreli ve Kurtarma anahtarlarından şifrelenmiş anahtarlarını çıkarma.
  • Mevcut tüm şifreleme anahtarlarını çıkartma ve saklama.
  • Şifreli alanları anında sürücü harfleri olarak monte etme.
  • Çekirdek seviye aracıyla bilgisayarın geçici belleğinin içeriğini yakalama.
  • Hızlı, iz bırakmayan operasyon.

Destekler :BitLocker (TPM yapılandırmaları dahil FileVault 2, PGP, TrueCrypt and VeraCrypt şifreli alanlar ve tam disk şifreleme, BitLocker To Go, XTS-AES BitLocker şifreleme, RAM dökümleri, hibernation dosyaları, sayfa dosyaları

Faaliyet Alanları Şifre kurtarma yazılımları, mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri, bulut teknolojileri olan ElcomSoft firması tarafından üretilip geliştirilmiştir.

1990 yılında kurulan ElcomSoft, Fortune 500 şirketlerinin çoğuna, dünyadaki kolluk kuvvetlerine, yabancı hükümetlere ve tüm büyük muhasebe firmalarına adli araçlar sunmaktadır. ElcomSoft bir Microsoft İş Ortağı (Altın Uygulama Geliştirme), Intel Premier Elite İş Ortağı ve NVIDIA’nın CUDA / GPU Computing Registered Developer Program üyesidir.
ABD menşeili firma, hukuk profesyonelleri ve adli bilişim uzmanlarından oluşan kadrosuyla mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri alanlarında hizmet vermektedir.

Sitelerinde belirttikleri misyonları, siber suçlar da dahil olmak üzere, siber alana yönelik tehditlerin kökünü tanımlamayı, azaltmayı amaçlayan, tüm siber alanlardaki anketlerin kullanılması ve bilgi toplanmasını mümkün kılan çok çeşitli araçlar oluşturmak ve endüstriler, sivil kurumlar ve kanun uygulayıcı kurumlara yönelik tehditlerle başa çıkma deneyimini içermektedir.

Ürünlerinin nihai tüketicileri, modern medeni dünyanın gelişmiş ve uluslararası saygın devletlerinin çoğunun kolluk kuvvetleridir.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14