Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

ElcomSoft Mobile Forensic Bundle

ElcomSoft Mobile Forensic Bundle

Bu araç, akıllı telefonların ve tabletlerin fiziksel, mantıksal ve kablosuz erişimini gerçekleştirir, mobil yedekleme şifrelerini kırar ve şifreli yedeklerin şifresini çözer, mobil cihazlarda depolanan bilgileri görüntüler ve analiz eder.

  • Mobil cihazlar için mantıksal, fiziksel ve kablosuz  erişme araçları.
  • IOS cihazlarının, Microsoft ve Google hesaplarına kablosuz erişilmesi.
  • GPU hızlandırma ile şifreleri mobil yedeklemelerini kırar
  • Silinen kanıtlara erişme
  • Şifre ile veya şifre olmadan iCloud erişimi

Destekler: Tüm iOS cihazlarının fiziksel, mantıksal ve kablosuz edinilmesi (iPhone, iPad ve iPod Touch) BlackBerry OS ve BlackBerry 10 yedeklerinin şifresini çözer; Windows cihazlarının ve Google hesaplarının kablosuz edinilmesi; WhatsApp edinimi (iOS, Android). Mümkünse, Windows ve Mac sürümleri dahil edilmiştir.

Faaliyet Alanları Şifre kurtarma yazılımları, mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri, bulut teknolojileri olan ElcomSoft firması tarafından üretilip geliştirilmiştir.

1990 yılında kurulan ElcomSoft, Fortune 500 şirketlerinin çoğuna, dünyadaki kolluk kuvvetlerine, yabancı hükümetlere ve tüm büyük muhasebe firmalarına adli araçlar sunmaktadır. ElcomSoft bir Microsoft İş Ortağı (Altın Uygulama Geliştirme), Intel Premier Elite İş Ortağı ve NVIDIA’nın CUDA / GPU Computing Registered Developer Program üyesidir.
ABD menşeili firma, hukuk profesyonelleri ve adli bilişim uzmanlarından oluşan kadrosuyla mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri alanlarında hizmet vermektedir.

Sitelerinde belirttikleri misyonları, siber suçlar da dahil olmak üzere, siber alana yönelik tehditlerin kökünü tanımlamayı, azaltmayı amaçlayan, tüm siber alanlardaki anketlerin kullanılması ve bilgi toplanmasını mümkün kılan çok çeşitli araçlar oluşturmak ve endüstriler, sivil kurumlar ve kanun uygulayıcı kurumlara yönelik tehditlerle başa çıkma deneyimini içermektedir.

Ürünlerinin nihai tüketicileri, modern medeni dünyanın gelişmiş ve uluslararası saygın devletlerinin çoğunun kolluk kuvvetleridir.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14