Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

ElcomSoft Password Recovery Bundle

Password Recovery Bundle

İncelenemek istenen şüpheli PC veya sabit sürücüde yer alan şifreli dosyaları tespit ederek, brute force, dictionary attack, vb. metodlarla şifreyi kırmaya yönelik olarak geliştirilmiş gelişmiş bir şifre kırma yazılımıdır.

Özellikler:

  • Tek bir paket içinde tüm şifre kurtarma araçları.
  • Belgelerin kilidini açma, arşivlerin şifresini çözme ve şifreli alanları çözme.
  • Şifreleri yüzlerce formatta çözebilme özelliği
  • GPU hızlandırma için standart ekran kartları kullanarak donanım hızlandırma ile 20 – 200 kat daha hızlı çalışma performansı
  • 10.000 bilgisayara kadar mükemmel ölçeklenebilirliğe sahip dağıtılmış saldırılar

Destekler: Microsoft Office’in tüm sürümleri, OpenOffice, NFS Şifreli Dosya Sistemi, Windows ve macOS şifreleri, macOS Anahtar Zinciri, ZIP/RAR/RAR5, PDF, BitLocker / PGP / TrueCrypt ve daha fazlası. Anlık mesajlaşma programlarından, e-posta istemcilerinden, Web tarayıcılarından ve diğer birçok üründen anında şifreler çıkarır.

Faaliyet Alanları Şifre kurtarma yazılımları, mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri, bulut teknolojileri olan ElcomSoft firması tarafından üretilip geliştirilmiştir.

1990 yılında kurulan ElcomSoft, Fortune 500 şirketlerinin çoğuna, dünyadaki kolluk kuvvetlerine, yabancı hükümetlere ve tüm büyük muhasebe firmalarına adli araçlar sunmaktadır. ElcomSoft bir Microsoft İş Ortağı (Altın Uygulama Geliştirme), Intel Premier Elite İş Ortağı ve NVIDIA’nın CUDA / GPU Computing Registered Developer Program üyesidir.
ABD menşeili firma, hukuk profesyonelleri ve adli bilişim uzmanlarından oluşan kadrosuyla mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri alanlarında hizmet vermektedir.

Sitelerinde belirttikleri misyonları, siber suçlar da dahil olmak üzere, siber alana yönelik tehditlerin kökünü tanımlamayı, azaltmayı amaçlayan, tüm siber alanlardaki anketlerin kullanılması ve bilgi toplanmasını mümkün kılan çok çeşitli araçlar oluşturmak ve endüstriler, sivil kurumlar ve kanun uygulayıcı kurumlara yönelik tehditlerle başa çıkma deneyimini içermektedir.

Ürünlerinin nihai tüketicileri, modern medeni dünyanın gelişmiş ve uluslararası saygın devletlerinin çoğunun kolluk kuvvetleridir.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14