Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

Elcomsoft Phone Breaker

Elcomsoft Phone Breaker

İOS, Windows Phone 8 / 8.1, Windows 10 Mobile ve BlackBerry 10 cihazlarının mantıksal ve kablosuz erişimi gerçekleştirme, şifreli yedeklemelerden kurtulma, Apple iCloud’dan bilgi edinerek  analiz etme.

  • GPU hızlandırmasıyla  iOS yedeklemelerini şifresini çözme ve parolaları kırma.
  • iCloud’dan medya dosyaları ve belgeler ile iCloud Anahtar Zinciri ve mesajlarının şifresini çözme.
  • Senkronize edilmiş verileri Apple ve Microsoft hesaplarından edinme.
  • Apple ID şifre olsun veya olmasın iCloud yedeklemeleri ve senkronize edilmiş verileri indirin

Destekler : Yerel iOS yedeklemeleri (iTunes); iCloud ve iCloud Drive yedekleri; iCloud ile senkronize edilmiş veriler (arama kayıtları, fotoğraflar, tarama geçmişi vb.); BlackBerry 10 yedekleri; Microsoft Hesabı (geçerli kimlik doğrulama bilgileriyle); Windows Phone 8, 8.1, Windows 10 Mobile yedekleri; iCloud kimlik doğrulama belirteçleri.

Faaliyet Alanları Şifre kurtarma yazılımları, mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri, bulut teknolojileri olan ElcomSoft firması tarafından üretilip geliştirilmiştir.

1990 yılında kurulan ElcomSoft, Fortune 500 şirketlerinin çoğuna, dünyadaki kolluk kuvvetlerine, yabancı hükümetlere ve tüm büyük muhasebe firmalarına adli araçlar sunmaktadır. ElcomSoft bir Microsoft İş Ortağı (Altın Uygulama Geliştirme), Intel Premier Elite İş Ortağı ve NVIDIA’nın CUDA / GPU Computing Registered Developer Program üyesidir.
ABD menşeili firma, hukuk profesyonelleri ve adli bilişim uzmanlarından oluşan kadrosuyla mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri alanlarında hizmet vermektedir.

Sitelerinde belirttikleri misyonları, siber suçlar da dahil olmak üzere, siber alana yönelik tehditlerin kökünü tanımlamayı, azaltmayı amaçlayan, tüm siber alanlardaki anketlerin kullanılması ve bilgi toplanmasını mümkün kılan çok çeşitli araçlar oluşturmak ve endüstriler, sivil kurumlar ve kanun uygulayıcı kurumlara yönelik tehditlerle başa çıkma deneyimini içermektedir.

Ürünlerinin nihai tüketicileri, modern medeni dünyanın gelişmiş ve uluslararası saygın devletlerinin çoğunun kolluk kuvvetleridir.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14