Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

Elcomsoft Phone Viewer

Elcomsoft Phone Viewer

Hızlı ve kolay bir görüntüleyici ile ElcomSoft ve üçüncü taraf satın alma araçlarıyla elde edilen bilgileri analiz etme. İOS yedekleme ve senkronize edilmiş verilerin şifresini çözme ve görüntüleme, iCloud Photo Library, BlackBerry 10 yedekleme ve Windows Phone / Windows 10 Mobile verilerini analiz etme ve senkronize edilmiş verilere kolayca erişme.

  • Öğrenme eğrisi gerektirmeyen kolay adli görüntüleyici
  • ElcomSoft acquisition araçlarıyla elde edilen verileri analiz etme
  • Üçüncü taraf araçlarda analizi devam etmek için kanıtı ekleme
  • Diğer adli araçlarda bulunmayan bilgileri görüntüleme

 Destekler:  iOS yedekleri (iTunes), iCloud yedekleri, iOS senkronize verileri (arama günlükleri, tarama geçmişi vb.), Windows Phone ve Windows 10 Mobile yedekleri, BlackBerry 10 yedeklemeleri.

Faaliyet Alanları Şifre kurtarma yazılımları, mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri, bulut teknolojileri olan ElcomSoft firması tarafından üretilip geliştirilmiştir.

1990 yılında kurulan ElcomSoft, Fortune 500 şirketlerinin çoğuna, dünyadaki kolluk kuvvetlerine, yabancı hükümetlere ve tüm büyük muhasebe firmalarına adli araçlar sunmaktadır. ElcomSoft bir Microsoft İş Ortağı (Altın Uygulama Geliştirme), Intel Premier Elite İş Ortağı ve NVIDIA’nın CUDA / GPU Computing Registered Developer Program üyesidir.
ABD menşeili firma, hukuk profesyonelleri ve adli bilişim uzmanlarından oluşan kadrosuyla mobil ve bilgisayar adli inceleme çözümleri alanlarında hizmet vermektedir.

Sitelerinde belirttikleri misyonları, siber suçlar da dahil olmak üzere, siber alana yönelik tehditlerin kökünü tanımlamayı, azaltmayı amaçlayan, tüm siber alanlardaki anketlerin kullanılması ve bilgi toplanmasını mümkün kılan çok çeşitli araçlar oluşturmak ve endüstriler, sivil kurumlar ve kanun uygulayıcı kurumlara yönelik tehditlerle başa çıkma deneyimini içermektedir.

Ürünlerinin nihai tüketicileri, modern medeni dünyanın gelişmiş ve uluslararası saygın devletlerinin çoğunun kolluk kuvvetleridir.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14