Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

Belkasoft Evidence Center X – BELKASOFT

Anasayfa » Bilişim » Adli Bilişim Güvenliği » Adli Bilişim Yazılımları » Veri İnceleme » Belkasoft Evidence Center X – BELKASOFT

Belkasoft Evidence Center
X Forensic
 sürümü, bilgisayarlar, mobil cihazlar ve bulut dahil olmak üzere tüm dijital cihaz ve veri kaynaklarında derinlemesine araştırma yürütmek için eksiksiz bir çözümdür. Bulut veri çıkarma, checkm8 tabanlı edinme ve WDE şifre çözme gibi gelişmiş özelliklerle X Computer ve X Mobile sürümlerinin işlevselliğini birleştiren sürüm, kolluk kuvvetlerinin adli bilişim laboratuvarları için yeri doldurulamaz bir analitik araçtır.

X Corporate
X Corporate sürümü, gelişmiş analitik özelliklere sahip adli bilişim ve olay müdahale çözümüdür. Özellikle kurum içinde DFIR ekibine sahip olan ya da DFIR hizmeti sağlayan büyük kurumsal şirketlerin iş gereksinimlerini karşılamak için analitik işlevselliği geliştirilmiştir. Olay müdahale ekipleri, X Forensic yetenekleri ile gelişmiş X Corporate kombinasyonundan özellikle kurumsal müşterilerin taleplerine yanıt vermek için yararlanabilir.

Belkasoft R
Belkasoft Remote Acquisition (Belkasoft R) sağlam ve taşınabilir sürücülerin, RAM, bağlı mobil cihazlar ve hatta belirli veri türlerinin uzaktan çıkarılması için özel olarak geliştirilmiş yeni bir adli bilişim ve olay müdahale aracıdır. Belkasoft R, özellikle bir olay müdahale analisti ya da adli bilişim uzmanının coğrafi olarak farklı lokasyonlara dağılmış cihazlardan delilleri hızlıca toplaması gereken durumlarda faydalı olacaktır.

Belkasoft firması Bilgisayar ve Mobil Adli Veri İnceleme Yazılımları ve Hepsi bir arada dijital adli bilişim ve olay müdahale yazılımları alanında faaliyet gösterir. Faaliyet gösterdiği alanlar Beş büyük dijital adli bilişim alanını kapsamaktadır. Mobil, Bilgisayar, Bellek, Uzaktan (remote), Bulut (cloud)’dur.
Kurumsal müşteriler içinse Olay İncelemeleri alanında hizmet vermektedir.

2002 yılında kurulan Belkasoft, sağlam ve kapsamlı adli araçlarıyla tanınan dijital adli bilişim teknolojisinde küresel bir liderdir. Dijital adli bilişim, veri kurtarma ve tersine mühendislik uzmanlarından oluşan Belkasoft, araştırmacıların ve adli bilişim uzmanlarının çalışmalarını daha kolay, daha hızlı ve daha etkili hale getirmek için teknolojik olarak gelişmiş ve kullanımı kolay ürünler yaratmaya odaklanmaktadır. Belkasoft Türkiye partneri EMT Electronics olup firma ve yazılımları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu odak noktası göz önünde bulundurularak, Belkasoft, amiral gemisi olarak Belkasoft Evidence Center – mobil ve bilgisayar cihazlarından dijital kanıt toplamak ve analiz etmek için kullanımı kolay, entegre bir çözüm sunar.

Dünya çapında 130’dan fazla ülkede kolluk, polis, askeri, iş, istihbarat ajansları ve adli bilişim laboratuvarları, cinayet, çocuklara karşı işlenen suçlar, uyuşturucu kaçakçılığı, veri sızıntısı, dolandırıcılık ve diğer çevrimiçi ve çevrimdışı suçlarla mücadele etmek için Belkasoft ürünlerini kullanıyor.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14