Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

Encase Forensic Software – OPENTEXT

Anasayfa » Bilişim » Adli Bilişim Güvenliği » Adli Bilişim Yazılımları » Veri İnceleme » Encase Forensic Software – OPENTEXT

Encase Forensic Software, veri inceleme adli bilişim çözümleri (computer forensics) alanında altın standart olarak kabul edilmiş, en seçkin ve kapsamlı inceleme çözümüdür.

Sadece yüzey seviyesinde görünürlük sağlayan diğer adli çözümlerden farklı olarak, EnCase Forensic akıllı telefonlar, tabletler ve GPS gibi 25’in üzerinde mobil cihaz türü dahil olmak üzere en geniş cihaz türünden veri alma Kapsamlı, adli soruşturmalarda kanıt bütünlüğünü korurken bulgular hakkında kapsamlı raporlar hazırlamanıza da olanak sunar.

Faaliyet Alanları Veri İnceleme Yazılımları, Veri Güvenliği Yazılımları, Adli Bilişim Eğitimleri, Kurumsal Güvenlik Çözümleri olan OPENTEXT firması tarafından üretilip geliştirilmiştir.

1997 yılından beri veri inceleme adli bilişim çözümleri (computer forensics) alanında çözüm sağlayan ABD menşeili firma, 2017 yılında Opentext firması tarafından satın alınmış ve çözümlerini Opentext şemsiye altında sağlamaya devam etmektedir.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14