Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

Axiom – MAGNET FORENSICS

Güçlü işleme ve gelişmiş inceleme yöntemlerinin tümünü tek bir adli bilişim aracında bir araya getiren AXIOM, akıllı telefonlardan ve bilgisayarlardan alınan kanıtları hızlı bir şekilde işler ve bir vaka dosyasına dönüştürür. Tespit araçları, adli bilişim uzmanlarının en uygun verileri hızla bulmasına ve daha iyi analiz için görselleştirmesine yardımcı olur.

AXIOM, dijital adli bilişim uzmanları tarafından, diğer araçların bulamadığı, verileri doğrulayabileceği ve diğer araçlar ile edinilen görüntüleri inceleme için tek bir dava dosyasına entegre edebilecekleri kanıtları aramak için kullanılır.

Magnet AXIOM tek bir vaka dosyasındaki bilgisayar, bulut, tablet ve akıllı telefon kanıtlarını kurtarıp analiz ederek hiçbir verinin atlanmamasını sağlayan tek platformdur. AXIOM e-postalar, sohbetler, resimler ve belgeler gibi en ilgili kanıtları ortaya çıkarır ve bunları şirket ve şirket içi tehdit soruşturmalarında bir başlangıç noktası olarak kullanır.

KURUM CİHAZLARINDAN VE BULUTTAN VERİ ALIN
AXIOM; bilgisayar, bulut, tablet ve cep telefonu verilerini yakalayıp analiz ederek hiçbir verinin atlanmamasını sağlayan tek platformdur. Ayrıca, yönetici kimlik bilgileri ile bellek analizi için entegre Volatility’yi kullanarak ve Passware ile BitLocker ve McAfee sürücülerinin şifresini çözerek bulut hesaplarına kolayca erişebilirsiniz.

SORUŞTURMA İÇİN DAHA İYİ BİR BAŞLANGIÇ NOKTASI
Tarayıcı geçmişi, e-postalar, belgeler ve sohbetler gibi kurtarılan kanıtları özetleyen Yapı Gezgini’nde kanıtları gözden geçirerek soruşturmanız için en iyi başlangıç noktasını belirleyin. Sonrasında verileri İK, Hukuki ve İdari taraflar için kanıtlara en uygun şekilde sunun ve analiz edin.

DAHA FAZL A KURUMSAL  KANIT  BULUN  VE İNCELEYİN
Zaman damgaları gibi değerli meta verileri koruyun, denetim günlüklerindeki kullanıcı etkinliklerini inceleyin ve erişim günlüklerini kullanarak sitelerin ve belgelerin ne zaman açıldığını belirleyin. AXIOM’un güçlü ve sezgisel Zaman Çizelgesi, soruşturmanızın tüm kanıt kaynaklarındaki sıralı olayları kolayca anlamanızı sağlayan tek bir görünüme sahiptir

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14