Size bir telefon kadar yakınız
0 850 532 19 14
Dil Seçin
Dil Seçin

IM WipePRO

ICS IM WipePRO, SAS/SATA sabit sürücüler, USB harici sürücüler veya flash medyalar, eSATA arayüzüne sahip medyalardan güvenli veri silme (wipe) işlemini sağlayan ürünüdür.
ICS IM WipePRO, gömülü Windows üzerinde çalışan kullanıcı dostu yazılımı ile hızlı, güvenilir ve geniş kapsamlı medya arayüz desteği ile güvenli veri silme işlemlerinde tercih edilmektedir.
ICS IM WipePRO, Ürünün temel özellikleri;
  1. Üzerinde doğrudan SATA – SAS – USB 2.0 sürücü desteği mevcuttur. (Ek modül ihtiyacı yoktur. IDE diskleri adaptör ile desteklemektedir. Cihazın sürücü arayüzleri müşteri ihtiyacına göre özelleştirilebilmektedir.)
  2. Geniş, renkli ve dokunmatik ekran destekli kullanıcı arayüzü.

Faaliyet Alanları Harddisk Kopyalama ve Silme Cihazları, Yazma Koruma Donanımları olan ICS firması tarafından üretilip geliştirilmiştir.

1990 yılında sabit disk çoklama teknolojisini dünyaya ilk sunan firmadır. Otomatik sabit sürücü formatlama ve yazılım ön yükleme sistemi teknolojisini geliştirip bu teknolojinin endüstri standardı olmasına öncülük etmiştir.
Image MASSter ürün grubuyla tüm sabit sürücü klonlama ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.
90 ların ortasında bilgisayar temelli suçlarla mücadele amacıyla Amerika Birleşik Devletleri ve dünyadaki çeşitli kolluk kuvvetleri ile birlikte çalışarak adli bilişim ürünleri geliştirilmiştir.

BU KONU HAKKINDA UZMANIMIZDAN HEMEN BİLGİ VE DESTEK ALMAK İSTERSENİZ

LÜTFEN FOR YOU BİLİŞİM İLETİŞİM HATTIMIZI ARAYINIZ!..

0 850 532 19 14